Neexistují ošklivé ženy,

JSOU JEN ŽENY, KTERÉ NEVĚDÍ, JAK BÝT KRÁSNÝMI.

Ninom de Lencis

Základem každé hezké pleti je zdravá a hydratovaná pokožka.

Pracujeme s vysoce profesionální kosmetikou značek ODA a Arcaya. Obě značky jsou velice exkluzivní, hypoalergení a s veganským složením. Produkty těchto značek se vyznačují vysokou kvalitou za přijatelnou cenou. Vaše pleť určitě ocení , že kosmeticku obou značek si u nás můžete zakoupit i pro domácí ošetření. Tím se stane péče o pokožku komlexní

ODA Cosmetics

Hlavním cílem značky ODA je pomoci obnovit individuální fyziologický rytmus zdravé pokožky a tak podpořit její přirozenou krásu .Kosmetika ODA se zaměřuje na profesionální produkty obohacená o AHA kyseliny ,které pomáhají řešit různé problémy: od akné po stárnutí pokožky a jsou v tom velice efektivní . Kyseliny jsou obzvláště účinné při nastolení správné činnosti mazových žláz v pleti, podporují její imunitu a regulaci vlhkosti. Složení kosmetiky ODA umožňuje nejen řešení nejsložitějších dermatologických problémů, ale také probouzí vitalitu pokožky a její správnou činnost. Výsledky péče viditelné a dlouhodobé. Kosmeticka se vyvíjí i vyrábí v Litvě.

ARCAYA GERMAN COSMETICS

Cílem značky Arcaya je nabídnout ženám všech věkových skupin po celém světě komplexní péči o pleť. Produkty jsou navrženy tak aby řešili problémy pleti cíleně. Značka Arcaya si velice zakládá na kvalitě svých produktů. Tím , že jsou účinné látky ve vysoké koncentraci ,na sebe výsledky nenechají dlouho čekat. Obzvláště jsou oblíbené koncentráty v ampulích. Dnes jich Arcaya nabízí 73 druhů. Všechny výrobky jsou vyráběny a baleny výhradně v Německu. Kosmetika je z přírodních ingredienci, neobsahuje parabeny, minerální oleje a není testována na zvířatech.

Věk u ženy není důležitý.

MŮŽETE VYPADAT BOŽSKY VE DVACETI, BÝT STÁLE KRÁSNÁ VE ČTYŘICETI A ZŮSTAT OKOUZLUJÍCÍ PO ZBYTEK ŽIVOTA.

Coco Chanel