MIKROJEHLIČKOVÁNÍ DERMAPEREM

Nová vysoce účinná metoda pro omlazení a zpevnění pleti, zlepšuje pružnost pokožky, vyhlazuje jemné vrásky a snižuje hloubku velkých vrásek , zmírňuje jizvy a akné, redukuje pigmentové skvrny, regeneruje pokožku, Microneedling je moderní a tělu přirozená metoda, jak v pokožce vytvořit svůj vlastní kolagen s trvalými výsledky. Mikrojehličkování je metoda založená na samoobnovovací vlastnosti pokožky v případě, že dojde k jejímu plošnému narušení. Využívá tedy vlastní schopnosti těla vyvolat hojivé procesy spojené s tvorbou nového kolagenu, elastinu a nárůstu zdravých buněk.

Mikrojehličky pronikají kolmo a velmi rychle, téměř bezbolestně do pokožky. Výsledky ošetření jsou srovnatelné s lékařským hlubokým chemickým peelingem, laserovým ošetřením nebo obroušením pokožky. Metoda výrazně sníží nebo zcela eliminuje povrchovější vrásky, pigmentové skvrny a viditelnost jizev. Pleť je výrazně vypnutější, zářivější, zatahují se póry, barva pleti se sjednotí. Tato technika se používá také k odstranění strií. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na křehkou pokožku v okolí očí, úst, krku a hřbety rukou. Je vhodné pro jakýkoliv věk. Ošetření nepoškozuje pokožku - je neivazivní, aktivní je pouze na povrchu pokožky a neporušuje kapiláry a nervy.

Studie prokázaly, že mikrojehličkováním se zvyšuje účinnost krémů a sér až o několik set procent. Pokud si na pokožku běžně nanášíme séra a krémy, tak z aplikovaných látek se do pokožky dostane jen velmi malé množství účinných látek. Mikrojehličkováním docílíme toho, že přípravek je účinnější, protože jej vpravujeme do hlubších vrstev kůže vzniklými kanálky, kde se spustí omlazující a vyživující proces. Při ošetření používáme séra prvotřídní kvality, která obsahují výživné látky napomáhající v boji proti stárnutí pokožky (např. kyslina hyaluronová), séra redukující pigmentové skvrny, séra která zmírňují akné. Sérum společně vybereme, dle typu a stavu Vaší pokožky.

Napište nám ...

ksnebe7@gmail.com

Objednávky

+420 606 705 353

Adresa

Hotel HENRY,
U papírny 506/11
Praha 7 Holešovice